PROPOZICE

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

-        pořadatelem turnaje   Chomutovská liga malého fotbalu

-        turnaj bude pořádán ve dnech   3. - 4. srpna 2013

-        místo konání:  hřiště s umělou trávou  v multifunkčním sportovním areálu v Cihlářské ulici v Chomutově

-        organizační výbor:    vedoucí turnaje Jiří Kupec, Martin Jackl a Jiří Javorek

-        rozhodčí : rozhodčí CHLMF

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

-        pravidla malého fotbalu (4 + 1)

-        hrací doba 2x12 minut v sobotních skupinách, 2x10 minut v nedělních skupinách a K.O. - systému

-        výhra 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů

-        hraje se podle hracího řádu, čekací doba neexistuje, kontumace 3:0

-        tresty           -  žlutá karta

- červená karta (2 minuty; dle pravidel malého fotbalu, o výši trestu pro hráče rozhodne komise turnaje podle závažnosti prohřešku)

-        o pořadí ve skupinách rozhoduje                       1. počet bodů

2. výsledek vzájemného zápasu (při rovnosti třech a více týmů určí pořadí mini tabulka, při rovnosti dvou týmů v minitabulce rozhoduje jejich vzájemný zápas)

3. brankový rozdíl (skóre)

4. vyšší počet vstřelených branek

5. los

-        při K.O. - systému se kopou 3 penalty, dále K.O. do rozhodnutí

-        o třetí místo se kopou je penalty, na každé straně 5 penalt, K.O. do rozhodnutí

PODMÍNKY ÚČASTI

-        každý evidovaný hráč na soupisce svého mužstva nesmí nastoupit za jiné mužstvo, ani po jeho vyřazení, věková hranice hráčů je 15 let

-        případné protesty musí být podány neprodleně po skončení zápasu, protesty řeší komise složená z pořadatelů a rozhodčích,při protestu musí být složen vklad 100,- Kč

-        je dovolena je sálová obuv, turfy, botasky, zakázány jsou jakékoliv kopečky !

-        míče na turnaj zabezpečí CHLMF. V případě zakopnutí míče je provinivší se mužstvo povinno míč připravit do hry.

-        všichni hráči registrovaní na soupisce na turnaji hrají na vlastní nebezpečí a za případné úrazy apod. vedení Chomutovské ligy malého fotbalu nenese žádnou odpovědnost